Firma

Jesteśmy bezpośrednim producentem okien i drzwi wykonywanych z PCV oraz aluminium.
Nasza firma działa w branży stolarki okiennej i drzwiowej w woj. lubelskim już od kilkunastu lat. Dzięki zdobytemu doświadczeniu produkujemy solidne i trwałe okna oraz drzwi wewnętrzne i zewnętrzne, przywiązując dużą wagę do estetyki wykonania naszych produktów.

Produkujemy okna i drzwi zgodnie z projektem klienta, współgrające z wystrojem jego domu lub mieszkania, bądź też wspólne opracowujemy indywidualne projekty. Dzięki naszemu doświadczeniu, doskonałej obsłudze klienta, terminowości i wysokiej jakości usług, wykonywanych przez naszą firmę, zyskaliśmy zaufanie wielu klientów.

Oprócz stolarki okiennej i drzwiowej posiadamy także bogatą ofertę produktów wyposażenia okien i drzwi, takich jak parapety zewnętrzne i wewnętrzne, rolety, żaluzje, moskitiery, szyby zespolone i pojedyncze oraz różnego rodzaju akcesoria do okien.

Zapraszamy do współpracy klientów indywidualnych oraz instytucje i firmy budowlane, budujące w standardzie deweloperskim. Nasza firma jest gotowa nawiązać współpracę w zakresie produkcji oraz dostarczenia kompleksowej stolarki okiennej i drzwiowej do budynków mieszkalnych, zabudowań gospodarczych i obiektów użyteczności publicznej.

Nasza firma uzyskała

Certyfikat | Brązowy Lider Aktywności Gospodarczej

 

Za osiągnięcia w Ogólnopolskim Rankingu „Lider Aktywności Gospodarczej” w miesiącu: styczeń 2024

 

https://www.owg.pl/krs-rp/tadexim_spolka_z_ograniczona_odpowiedzialnoscia_9,88,000022757,0000227575/lider-aktywnosci

 

 

 

Nasi partnerzy: